НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска)

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска)

Мнение от Нели »

НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА
8, 9, 10, 11 август 2014 г. (петък, събота, неделя, понеделник)
място: с. Черни Вит, Тетевенско


НАСТАНЯВАНЕ:
Къщи за гости БОЯНА
Къщи за гости БОЯНА - фейсбук страница

Моля да се записвате за участие в срещата с постинг в тази тема, за да можем да се преброим и да запазим необходимия брой места.

МОЛЯ В ПОСТИНГИТЕ СИ ДА ПИШЕТЕ: брой на нощувките и колко човека сте.

Официално срещата е запланувана за почивните дни (събота, неделя), а всеки, който иска да остане още ден-два, нека да го уточни. Самото настаняване - по семейства и къщи, предстои да го направим, когато е окончателно установено колко семейства ще дойдат.



===========================================================================================
ОРИГИНАЛЕН ПОСТИНГ на Нели:
Ver написа:
tita написа: Момичета, задължително трябва да направим среща там!
Сиренце написа: И двете с Тита твърдо решихме по към лятото, живи-умрели, да ви домъкнем тука.
От вашите уста в божиите уши дет' се вика :222
Момичета, нямам време сега за повече писане, обаче... нали все пускам и аз разни мухи... та да си кажа - от известно време си мисля къде да отида на 11 август - пика на "падащите звезди", т.е. метеоритния дъжд Персеиди. Искам да е някъде далеч от голям град, а най-добре е в планина, за да се вижда добре звездното небе. Искам да е с компания, защото идеята е да се стои буден нощем. Разбрахте вече идеята, нали? Нещо като 11-августовско-Черни-витско-приятелско-форумско-нощно-звездно приключение. :222 Има само един проблем - на 10 август е пълнолуние и... ами може и да не се вижда хубаво звездния дъжд. Иначе, друг проблем нямаме. :1046
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

Нели написа: Нещо като 11-августовско-Черни-витско-приятелско-форумско-нощно-звездно приключение. друг проблем нямаме. :1046
:524 Значи нямаме проблем.
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

cchery написа:
Т.к. 11-и август е понеделник и лично ние (нашето семейство) ще сме прясно завърнали се от море и отпуски на работа, едва ли ще можем да си вземем още 1 ден отпуска. Та моята идея е да си направим срещата - мечешката през събота и неделя - 9-и и 10-и август, а който има възможност, да остане и на 11-и.


Моля ви - помислете върху това и да го обособим в една отделна тема и да я пускаме, защото както знаем една такава организация понякога отнема доста месеци :1062 .
Съгласна съм :524
Звучи ми мнооооого добре :954
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Сиренце »

Ееее, момичмета, стига вече, че се чувствам неудобно чак. Чери, това, което си написала за нас мога да го кажа за всяка една от вас, а и за половинките ви (които познавам, де :222 ). За мен наистина е удоволствие да си общувам с всички ви - и тук, а още повече наживо.
А за живота на село, много пъти сме коментирали, и във форума, и лично - то си зависи от човека. Теб, например, не мога да си те представя по никакъв начин на село. И не за друго, а защото си безумно (за мен) социално активна, а това просто няма как да си осигуриш на такова място. Виж, с Верчето можем да сме си съседки и да скитосваме заедно по баирите чат-пат :lol: .

Такааа, сега по съществения въпрос: И аз мисля, че варианта за среща, който Чери предлага е супер. Митко на Тита каза, че ако е след 15 август я праща сама, но е ясно, че няма как да се лишим от шеф-готвача, така че и от тази гледна точка всичко е ОК. Въпреки, че дотогава ще съм си купила от страхотните чугунени тенджери на Тита и ще съм му конкуренция :1216 .
baimomchil
Е, не се спря с тия постове!
Мнения: 98
Регистриран на: 19 Авг 2010, 17:58

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от baimomchil »

Сиренце написа: Такааа, сега по съществения въпрос: И аз мисля, че варианта за среща, който Чери предлага е супер. Митко на Тита каза, че ако е след 15 август я праща сама, но е ясно, че няма как да се лишим от шеф-готвача, така че и от тази гледна точка всичко е ОК. Въпреки, че дотогава ще съм си купила от страхотните чугунени тенджери на Тита и ще съм му конкуренция :1216 .
От сега да кажа, че ще имате жестока конкуренция и в мое лице, така че приготвяйте тенджУри и тигани, доколкото ви познавам с Митко, смятам че битката ще е жестока :221 . Виж ако и Фюти се присъедини, нещата ще станат ултра сериозни. Тука пускам върху какво да наблегнете:

:820 :729 :728 :980 :981


бтв. Още една идея мятам - едно леко кросче 5 - 10 км из черновитският балкан - ей така за отваряне на апетита и носоглътката. Вер предполагам ще се присъедини към мен и Чери :D
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Kleo »

Известна съм като Деси-палачинката :1216 С удоволствие и мерак ще се включа в готвенето, кросчето и ходенето до Черни Вит отново :222 Може и да почерпя, на 15 август Алексчето ми навършва 10 години, жив и здрав да е :954 Намислила съм и кръщавка негова :222 и екскурзийка на чист въздух нейде, защо да не е селцето Черни Вит, което посетихме преди години, но тогава едно, че беше солидно разкопано, свръх-жега, но не съумяхме с Хри да изнамерим Сиренце и направо яко се бях сдухала :1053 Помня добре зеленината около църквичката в китното село... ходи ми се пак там! Определено!!! :922 П.П. На всичкото отгоре и Музеят беше затворен, направо заключен тогава :1139
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

Сиренце написа: Виж, с Верчето можем да сме си съседки и да скитосваме заедно по баирите чат-пат :lol: .
Не мога да не се съглася с теб, Цони :1062
baimomchil написа:
Сиренце написа: .... но е ясно, че няма как да се лишим от шеф-готвача, така че и от тази гледна точка всичко е ОК. Въпреки, че дотогава ще съм си купила от страхотните чугунени тенджери на Тита и ще съм му конкуренция :1216 .
От сега да кажа, че ще имате жестока конкуренция и в мое лице, така че приготвяйте тенджУри и тигани, доколкото ви познавам с Митко, смятам че битката ще е жестока :221 . Виж ако и Фюти се присъедини, нещата ще станат ултра сериозни. Тука пускам върху какво да наблегнете:
... Още една идея мятам - едно леко кросче 5 - 10 км из черновитският балкан - ей така за отваряне на апетита и носоглътката. Вер предполагам ще се присъедини към мен и Чери :D
Направо съм заинтригувана :1062
Хем мрази да готвя, хем обичам другото :) 10 км са ми много, ама на 6 ще си стиснем ръцете :524
Пък мен и Нели ни оставете на горната поляна да зяпаме звездите :221
А като сме започнали с подмятането на идеи: аз пък на другия ден мога да ви заведа на някоя и друга пещера :twisted:
tita

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от tita »

Ех, че сте ама ... Искам още сега да тръгваме за Черни Вит. :1216
:1209
В същност няма да е зле всичките тез така приятни и надъхващи постове да се преместят в една нова тема.
Айде, мецанки, действаме натам! :1211

Обаче ... 9-10 август (тъй като се пада втората седмица от август) се оказва, че е "събитието на годината" за Митко - откриването на ловния сезон. Затова, ако заковаваме тези дати за срещата, ще е проблемно присъствието му /ни/, освен ако не сме се оборудвали с още една кола до тогава).
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от Kleo »

Живи, здрави, нас тримата ни бройте за събота и неделя :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от Сиренце »

tita написа:Затова, ако заковаваме тези дати за срещата, ще е проблемно присъствието му /ни/, освен ако не сме се оборудвали с още една кола до тогава).
Значи, Титка, проблема ти го реших на момента :954 : Грабваш Гери, отивате на автогарата, купувате си билети до Ябланица, слизате на разклона за Тетевен, аз ви чакам там и ....ВОАЛА! Е, Митко ще ни липсва, определено, но като ги знам ловджиите.....не мисля, че е възможно да се навие да тръгне точно тогава.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛНА ФОРУМНА СРЕЩА - лятна мечка 2014 (черновитска

Мнение от Kleo »

Сиренце, ако нещо Хри не се навие да ни закара с колата до Черни Вит, може ли и аз и Алексчето да се присъединим към твоята мило отправена покана към Тита, да ни вземеш от разклона за Тетевен, или няма да се съберем в колата ти така? Каквото е нужно да поема като твой пътен разход, ще го поема, за това няма грижи. Единственото ми притеснение е, че аз не съм шофьор, така че не се ли навие Хри, аз и Алекс увисваме за мечешката среща гореща :oops: или си търсим друг начин за придвижването ни дотам...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор