В женския ни месец - детокс за здраве :)

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
олеся

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от олеся »

записче. нямам никакво време за четене, писане и т.н., но детокса го следя и спазвам. Тъкмо се питах през март кога се пада и видях новата тема. Утре съм на ПОД (т.е.днес) с надеждата да повторя до детокса.
Какво излиза - компанията се заформя за 6,7 и 8 ??? :1062
Аватар
марчи
Писател на форума
Мнения: 171
Регистриран на: 21 Авг 2010, 14:11

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от марчи »

Добро утро! Наминавам да ви кажа, че при мен настройката за детокса върви с пълна сила. Засупих вчера успешно, днес започвам също нахъсана. Да се надяваме, че няма да има издънки. Ама наистина голяма групичка се заформяме за 6,7 и 8?! Супер!
deina0071

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от deina0071 »

Чери,даде ми добра идея да започна на 5,6,7 и 8 до обяд тъй като пълнолунието е тогава и да захраня вечерта с една салатка :) :524 :326
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Kleo »

Да, това звучи истински добре! А чашка червено винце? :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
pinzi

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от pinzi »

Еххх най-после НАМЕРИХ ВИ!!...Помните ли ме или не, ама съм писала в мамата, но сега там май няма никой. Завръщам се на хоризонта да детоксикирам. Малко попрекъснах зимните месеци. Февруарския го направих само от един ден, съчетан с 90 дневната, и след него бам изведнъж 3 кг на долу. От тогава не съм мръднала, но не съм и качила де.

Сега се спирам на вариянта с белтъците, до сега все на фрешове или сезонни плодове, ама ми омръзна вече. Ще се радвам да сте ми подкрепа и този път. Нямам търпение!
tita

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от tita »

Здравейте.

От месец чета книжката на д-р Михайлов "Здравословно отслабване" и съм решила да направя първата си детоксикация. Надявам се ще ме приемете във вашата група. :) На 38 години съм. Нямам някакви здравословни проблеми, но се стремя да храня семейството и себе си с храни, които са полезни, а не вкусни, но водещи пагубни последствия след себе си. Поставила съм си за цел да пречистя организма си,загладя целулита и сваля 5- 6 кила. :) Радвам се, че попаднах на вашия форум, за да имам съмишленици, и да откривам подкрепа и мотивация. Благодаря за споделения опит! :225
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от Kleo »

Пинци, Тита, добре дошли при нас :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от grigorovi »

Ей, здравейте! Много се радвам на всеки нов член на нашата бърлога! Добре дошли. Обещавам тук да е уютно и подкрепящо , особено по време на детоксите! Аз ще правя 6,7и8 както си трябва, че още не мога да преглътна глупостта си през януари.
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от bobichan »

Исе, горе главата. Гледай само на пред, а не назад. И аз съм плътно както си трябва. ДОбре, че влзох овреме да сверя датите :221 А той празника на жената е всеки ден - стига тя да го поиска!
Да не говорим, че е основно в чувството, а не в почерпката!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от cvety_rz »

Аз ще съм на варианта с Г(х)ее и се чудя дали да не започна от неделя, защото тогава ми е ден за ПОД.На 7 и на 8 имам излизания по точно събирания с компанията и ми се иска поне салатка да си хапна.Хем да не бия на очи, че не ям, хем да съм съпричастна към събирането :mrgreen: Ако детоксвам неделя, понеделник и вторник тъкмо срядата ще ми е салатен ден, но пък ще изпусна самото пълнолуние :?: Чудя се и се мая...има време до неделя ще го измисля :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: В женския ни месец - детокс за здраве :)

Мнение от cvety_rz »

Влязох с гръм и взлом в темата а забравих да благодаря :oops: Вихърче, благодаря за темата и за хубавото заглавие :225
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Заключено